Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

27 листопада 2015 року о 10:00 у залі засідань районної державної адміністрації   під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

На початку засідання колегії голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов представив присутнім нових членів колегії – голову Генічеської районної ради Андрія Євстартова та начальника Генічеського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Андрія Лещенка.

Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:

  1. Звіт про виконання   районного бюджету   за   9 місяців 2015 року.

2.Про стан виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки у 2015 році.

3.Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків в районі у 2015 році.

4.Про хід проведення в районі призову на військову службу.

5.Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.

По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.

На колегії були присутні голови міської, селищних та сільських рад, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.

Більше від автора

До Дня пам’яті жертв голодоморів 28 листопада 2015 року

Про відкриття КПВВ «Чонгар»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів