У районі відзначили День Збройних Сил України

День Збройних Сил України відзначається в нашій державі 6 грудня з 1993 року. Протягом минулого тижня в закладах культури Генічеського району проходили заходи, присвячені патріотичному вихованню молоді та вшануванню українських військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів.

Так працівники Чонгарського сільського будинку культури провели в раді ветеранів святковий вогник. Під час заходу своїми спогадами про армію ділилися люди, які присягали служити Україні у різні роки. Зі святом присутніх поздоровляли: секретар сільської ради Лілія Бессонова, голова ради ветеранів Петро Ващук, військовий старшина, отаман Чонгарського куреня Валерій Терещенко. Жіночий вокальний ансамбль «Золоте колосся» (керівник Галина Іпаті) подарував присутнім свою творчість. Свято було патріотичним і душевним. Лунали відомі пісні про героїчне минуле нашої держави.

У сільському клубі села Генічеська Гірка був проведений концерт до Дня Збройних Сил України. Присутні на заході говорили про те, що це свято стало всенародним, бо саме зараз захисники рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України, заслуговують на нашу увагу та пошану. У цей день зі святом вітали учасника АТО Петра Кузнєцова та військовослужбовця Віктора Жученко. Для присутніх звучали пісні, виконувалися українські та кримськотатарські танці.

А у Щасливцевському СБК на урочистих заходах було присутнє близько двохсот чоловік, серед яких учасники АТО та прикордонники. Їх зі святом привітав голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко. Він підкреслив, що мешканці села вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ у різні роки і хто зараз ставав на захист цілісності держави за першим її покликом! У святковій концертній програмі «Мужності, геройству-слава!» прийняли участь танцювальні та вокальні колективи Щасливцевського будинку культури і Генгірського сільського клубу.

«Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Ми бачимо, як змінюється наша армія і пишаємося тими, хто зараз проходить службу у Збройних Силах України », – підкреслив голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, який був присутній на концерті «Козацькому роду-нема переводу». Святковий захід проходив 6 грудня в Новоолексіївському СБК.У ньому прийняли участь військовослужбовці аеромобільної бригади міста Житомир, начальник відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, мешканці селища. Оплесками глядачі підтримували виступи колективів та солістів Новоолексіївського СБК: народного ансамблю танцю кримських татар «Лале», Ольги Ульченко, народного ансамблю «Далгъалар», інструментального ансамблю, народного ансамблю пісні « Берегіня», Ельміри Челєбієвої, Севіль Абдуроманової. Також присутнім свою творчість подарували: викладач СПТУ №23 Анатолій Гайко, викладач Новоолексіївської школи естетичного виховання Сергій Власенко, а учень СПТУ №23 Олександр Степанов виступив з авторським віршем. Після концерту військовослужбовці дякували за те, що їм подарували святковий настрій і з задоволенням фотографувалися с мешканцями селища на пам`ять, а також побажали всім миру на рідній українській землі.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

У колі друзів

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 07 грудня 2015 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів