5-7 грудня 2015 року у місті Дніпропетровськ проходив VІІІ Відкритий Міжнародний фестиваль – конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра». Його організаторами виступили: управління культури Дніпропетровської ОДА, Національна Всеукраїнська музична спілка, культурний центр «Пектораль». Міжнародний фестиваль – конкурс зібрав багато учасників з України, Білорусі та Китаю. Виступали вони в 7 номінаціях і в 7 вікових категоріях (від 8 до 23 років і старше).
У цьому конкурсі прийняв участь і фортепіанний дует з Генічеської ШЕВ у складі Івана Сердюка і Павла Чагіна (викладач Інна Валеріївна Міжура). Ці юні музиканти разом грають лише три місяці, хоча у кожного з них достатній досвід виступів на сцені. Іван Сердюк – учасник багатьох шкільних концертів, на яких виступає в якості соліста і концертмейстера ансамблю скрипалів. Він двічі був Лауреатом Відкритого дитячого музичного конкурсу “Зимові візерунки”.
Павло Чагін – є переможцем низки конкурсів. Він отримував дипломи І ступеня на обласному конкурсі “Первоцвіт – дебют” (м. Херсон) і на VІ Відкритому дитячому музичному фестивалі-конкурсі “Зимові візерунки” (м. Генічеськ), ІІ місце – на Всеукраїнському конкурсі ім. Л. Бетховена (м. Харків), ІІІ місце – на ХV Міжнародному конкурсі академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка). У Дніпропетровську дует юних музикантів із Генічеська виконав цікаву програму: А. Діабеллі “Військове рондо”, Т. Смирнова «Французське попурі”. Іван та Павло виступили впевнено і яскраво, подарувавши слухачам гарний настрій. Журі оцінило їх виконавську майстерність і музиканти привезли додому диплом ІІІ ступеня і кубок. Поїздка на конкурс здійснилася завдяки участі батьків. Учні Генічеської ШЕВ та їх викладач, ще раз підтвердили свою майстерність і довели, що тільки люди закохані у свою справу можуть досягти хороших результатів на конкурсах різного рівня. Тож побажаємо юним музикантам творчих успіхів і на подальше.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


