Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою в обласному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Герасименко Марію ученицю 11 класу Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, яка посіла II почесне місце та буде представляти Генічеський район у фінальному етапі конкурсу в січні 2016 року.

Бажаємо їй подальших творчих успіхів, відмінних результатів у навчанні!

Дякуємо Терлецькій Тетяні Георгіївні, учителю української мови та літератури Генічеської загальноосвітньої школи №3, за високий рівень підготовки обдарованої учнівської молоді до творчих мовознавчих конкурсів.

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 14 грудня 2015 року

Уроки пам’яті «Героям слава!» в Генічеському дошкільному закладі «Колосок»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів