Вітаємо з перемогою в обласному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Герасименко Марію ученицю 11 класу Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, яка посіла II почесне місце та буде представляти Генічеський район у фінальному етапі конкурсу в січні 2016 року.
Бажаємо їй подальших творчих успіхів, відмінних результатів у навчанні!
Дякуємо Терлецькій Тетяні Георгіївні, учителю української мови та літератури Генічеської загальноосвітньої школи №3, за високий рівень підготовки обдарованої учнівської молоді до творчих мовознавчих конкурсів.
За інформацією відділу освіти


