Дев’ятнадцятого грудня в Генічеській школі естетичного виховання відбулося свято, присвячене Дню Святого Миколая. У залі зібралися юні музиканти, які навчаються у підготовчому та першому класах. Це було добре сімейне свято. Діти підготували для святого Миколая свої музичні подарунки. Багато з учнів вперше виходили на сцену. Їх пісні та гра на музичних інструментах були зворушливими і всі присутні в залі своїми оплесками підтримували учасників святкового концерту. А ведучі – Ілля Черчевич і Дар`я Жаркова розповіли про святого Миколая та створили атмосферу зимової казки.
У цей день юні музиканти отримали солодощі від святого Миколая та передали йому свої листи, в яких побажали миру, домашнього тепла і благополуччя у всіх сім’ях. Повірити в диво дітям допоміг методист РБК Олександр Салов, а кондитери ПТУ № 27 (директор Анатолій Шведов) спекли смачні пряники. За це їх дякує колектив Генічеської школи естетичного виховання.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


