Дошкільнята Генічеського ясел-садка №17 «Теремок» пекли печиво військовим

Напередодні світлого зимового свята Святого Миколая дошкільнята середніх та старших груп Генічеського ясел-садка №17 «Теремок» робили святкове печиво для військових. По-справжньому розкатували тісто, вирізали і робили смаколики. Форма у випічки була найрізноманітніша – фігурки звірів, метелики, сердечка та ялинки. У результаті у дітей вийшло смачне частування, солодкі подарунки та забавні прикраси.

Робити печиво виявилося дуже захоплюючою подією – діти прийшли в захват від цього заняття. Ще б! Адже вони, як дорослі, були одягнені в фартухи і косинки. 18 грудня 2015 року педагоги та діти старших груп дошкільного навчального закладу відвідали військову частину, яка знаходиться поруч. Малята привітали військових із днем Святого Миколая. Подарували солдатам свої смачні вироби, які з такою любов?ю та щирістю робили всім садочком напередодні. З побажаннями миру, добра та любові заспівали пісеньку, декламували віршики про Україну. Військовослужбовці були раді діткам, подякували за привітання та подарували подарунки. Нехай це чудове чарівне свято принесе в кожен дім мир, щастя, добробут та віру у світле майбутнє нашої країни.

За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації

Більше від автора

Перші громадяни району одержали статус особи, депортованої за національною ознакою

День Святого Миколая в Новоолексіївському яслах-садку №15 « Івушка»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів