Нещодавно делегація Усть-Азовського козацького полку побувала у місті Запоріжжя, на козацькій Хортиці. На Запорізькій Січі, після тривалої реконструкції, була освячена Святійшим Патріархом Київського і всієї Русі –України Філаретом дерев»яна церква, історія існування якої налічує більше 300 років.
Згідно домовленостей між Запорізькою та Херсонською обласними державними адміністраціями, керівництвом Усть-Азовського козацького полку прийнято рішення взяти активну участь у проведені операцій «Перехват», «Дозор» у прикордонному Генічеському районі. У ході цих дій провести на територіях Стрілківської та Чонгарської сільських рад спеціальні рейди, патрулювання. Разом з відділом прикордонної служби «Генічеськ» провести заходи з перевірки паспортного режиму, дотримання прикордонного режиму на цих територіях та виконання відповідних обмежень, заходи з протидії тероризму.
Саме з цієї тематики і відбулась зустріч 28 грудня 2015 року першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенка з керівником операттивного штабу при Запорізькій облдержадміністрації Дмитром Сухініним та отаманом Усть-Азовського полку Сергієм Галічем, який представляє Херсонську область у цьому штабі.
На зустрічі відмчено активну позицію козацтва у питанні розгортання козацьких формувань при надзвичайних ситуаціях та військовій агресії, збору і доставці гуманітарної допомоги, привітань військових з Новим роком та Різдвом Христовим. Відмічено акивну позицію виконкому Новоолексіївської селищної ради, керівника пункту охорони правопорядку селищної ради Віктора Мацюти та керівника штабу Едуарда Соколова у проведенні цих заходів. Олексій Сищенко підтримав роботу козацьких формувань району та області в проведенні перевірок з дотримання прикордонного режиму у районі та пообіцяв всіляку підтримку районної влади.
Відділ організаційної роботи та з
питань внутрішньої політики апарату РДА
Фото офіційний сайт Запорізької ОДА


