Відбулась обласна селекторна нарада з питань газопостачання у Генічеському районі

04 січня 2016 року члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації та запрошені керівники управлінь, служб району, керівники комунальних підприємств міста прийняли участь у обласній селекторній нараді, яка була присвячена ситуації з газопостачанням міста Генічеська. Виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Валентина Січова, яка відкрила нараду, наголосила, що завдання органів виконавчої влади прийняти всі можливі дії для надання допомоги мешканцям, залишившимся без блакитного палива та мінімізувати наслідки надзвичайної ситуації місцевого рівня. Як доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, у зв’язку з проблемами у газопостачанні міста Генічеськ при районній державній адміністрації працює оперативний штаб. На даний час відключено від газопостачання 1816 абонентів, з них – 1545 у мікрорайоні, 271 – у приватному секторі.

Проведено 4 засідання оперативного штабу, встановлено оперативне чергування у районній державній адміністрації, Генічеській міській раді та у Генічеському управлінні ПАТ «Херсонгаз» з 8.00 до 17.00. Проведено обстеження газового обладнання у відключених будинках, організовано роботу трьох пунктів обігріву – у приміщеннях Генічеської ЗОШ №1, санаторної школи-інтернату та резервний пункт у ВПУ-17. У загальній кількості у вищезазначених пунктах можна нагодувати до 280 осіб, але звернень від населення не було.

Працівниками управління соціального захисту населення рай- держадміністрації проведено обстеження осіб та сімей, що потребують допомоги, які опинилися без догляду рідних та близьких. Наразі поставлено на облік 41 особу, це у більшості – малорухомі люди.

У районі відсутні проблеми з постачанням води, електроенегрії та вивозом твердих побутових відходів. Оперативно розчищено шляхи для під»їзду автотранспорту, підвозу продуктів харчування.

Начальник управління ПАТ «Херсонгаз» Олексій Ізмаєв поінформував, що у зв’язку з низьким тиском у мережі газопостачання відбулось відключення споживачів газу. На вході у місто тиск складає 0,97 кг, а на виході – 0,75кг. У газовій службі працює 3 автомашини та 8 бригад – спеціалістів газового господарства, які обслуговують систему газопостачання. При підвищенні температури навколишнього середовища та зменшення споживання газу газопостачання відновиться.

На нараді заслухано доповіді головного інженера Генічеського району електричних мереж та енергозбуту, начальника районного відділу управління державної служби нажзвичайних ситуацій у Генічеському районі, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Генічеського міського голови.

Станом на 8-30 05 січня 2016 року газ почав поступати у Геніческий район Херсонскої області з території Криму. Спеціалісти Генічеського управління ПАТ «Херсонгаз» з 7-00 почали поквартирний обхід та підключення абонентів до газопостачання. Після цього будуть запущені ГРП та ШРП.

Більше від автора

Цьогорічні інновації у сфері зовнішнього незалежного оцінювання!

Обращение председателя Генической районной государственной администрации Александра Воробьева к жителям города Геническа и района

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів