Новорічні свята тривають…

Новорічні свята – це радість для дітей і дорослих. Усі діти чекають подарунків, а дорослі плекають надію, що наступний рік принесе позитивні зміни.

На території нашого району є люди, які живуть далеко від своїх родин, охороняючи нас на південному кордоні країни. Старшокласники Генічеської загальн

оосвітньої школи I-III ступенів №1 привітали військовослужбовців (приготували солодощі, зробили ялинку своїми руками), а найбільше – чекали спілкування за круглим столом з «кіборгами». Перша така зустріч відбулась ще у грудні 2015 року, школярі та вчителі із захопленням слухали розповіді справжніх чоловіків. Кожен день діти обговорювали цю зустріч, так і народилася ідея зустрітися напередодні Нового року на території військової частини.

Старшокласники і вчителі з Дідом Морозом та подарунками   завітали у гості до «кіборгів». Військовослужбовці провели невеличку екскурсію, розповіли про історію БТР під назвою «Ластівка», який захищав Донецький аеропорт і мав близько 100 виїздів на бойові позиції. Учнів вразила справжня «Військова ялинка».

Молодому поколінню є на кого рівнятися. Діти були в захваті від справжніх чоловіків, які пройшли зону антитерористичної операції, проте залишились доброзичливими, усміхненими, бо вони справжні патріоти нашої країни.

Здоров`я і успіхів вам у новому році, «кіборги»! Низький вам уклін!

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Зоряна коляда українського Різдва

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 11 січня 2016 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів