У цей Старий Новий рік погода нас не порадувала сніжком, але завдяки творчим колективам Генічеського РБК та Фрунзенського СБК вдалося створити гарний настрій всім, хто з радістю у святковий день зустрів артистів у себе в гостях. 13 та 14 січня хор ветеранів, танцювальний колектив «Орхідея», дитячий зразковий ансамбль «Пролісок» побували в установах, організаціях міста та редакціях газет, де співали щедрівки, посівали і всіх вітали з Новим роком, бажаючи миру, здоров’я та благополуччя. Адже в ці дні прийнято веселитися від душі, щоб весь наступний рік був щасливим і вдалим. Творчі колективи зуміли показати українські традиції, обряди і свою вокальну майстерність. За це їх пригощали солодощами. У всіх, кого привітали у цей день, був гарний святковий настрій.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


