Перший вдалий старт

16 січня 2016 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 відбулась обласна олімпіада з російської мови.

Команду Генічеського району представляли Кобець Катерина, учениця 11 класу Генічеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, та Рец Віолетта , учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов».

Вітаємо!!!
Рец Віолетту, 

ученицю 10 класу, навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» з ІІ місцем в обласній олімпіаді з російської мови в 2016 році!
Кобець Катерину, ученицю 11 класу Генічеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

з ІІІ місцем в обласній олімпіаді з російської мови в 2016 році!
Висловлюємо щиру подяку учителям  російської мови: Козіній Валентині Володимирівні (навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа

І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов») та Дзугань Оксані Анатоліївні (Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1) за підготовку призерів обласної олімпіади!

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Вітаємо

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 18 січня 2016 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів