Протягом січня 2016 року у Генічеському районі проходила акція «Допоможемо українським військовослужбовцям у зоні АТО». У ній прийняли участь: районна державна адміністрація, відділ культури, відділ освіти, відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Генічеської РДА, Генічеська, Партизанська, Новоолексіївська школи естетичного виховання, краєзнавчий музей, районний Будинок культури, центр по обслуговуванню закладів культури, районна бібліотека, Генічеське ПТУ №27, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Генічеська ЗОШ №4, центр первинної медико-санітарної допомоги, жителі села Велетнівка, ГО «Патріот», ГО «Волонтер». Колективами цих установ і організацій для військовослужбовців були зібрані посилки з продуктами харчування, консервацією, засобами гігієни. Для хлопців передавали і теплі шкарпетки, ручки, зошити, предмети побуту. Активісти ГО «Волонтер» відремонтували та підготували до відправки в зону АТО автомобіль УАЗ. За ним приїхали військовослужбовці одного з підрозділів, що дислокується в районі Краматорська. Працівники культури та волонтери допомогли їм завантажити посилки, а також побажали від мешканців Генічеського району щасливої дороги й найшвидшого повернення в свої сім’ї. Військовослужбовці подякували всім за допомогу, пообіцявши передати привіт нашому землякові, який служить у цьому підрозділі. Приємно усвідомлювати, що в нашому районі живуть небайдужі люди, які готові завжди прийти на допомогу.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


