27 січня 2016 року о 10:00 у залі селекторних нарад районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенка відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:
1.Про підсумки виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.
2.Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2015 рік.
3.Про стабілізацію ситуації з газопостачанням споживачів Генічеського району в опалювальний період 2015 – 2016 років.
4.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних службах за підсумками 2015 року.
5.Про виконання актів та доручень Президента України, інших нормативно-правових актів з питань реалізації державної кадрової політики в районній державній адміністрації за підсумками 2015 року.
По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.
На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.
Відділ організаційної роботи та з
питань внутрішньої політики


