В пам’ять про українського музиканта, громадського діяча, патріота своєї держави – Андрія Кузьменка

2 лютого у багатьох українських містах люди запалили свічки в пам’ять про видатного українського музиканта, ведучого, громадського діяча, патріота своєї держави і просто чудову людину – Андрія Кузьменка. Рік тому він трагічно загинув. Але його творчість продовжує жити. Пісні Кузьми Скрябіна змушують нас замислитися про сенс життя і про те, що відбувається в нашій державі. 

2 лютого працівники культури приєдналися до Всеукраїнської акції “Кузьма Скрябін: Рік Самотності”. Шанувальники його творчості біля Генічеського РБК запалили лампадки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про українського співака. На майданчику звучали пісні «Скрябіна». Кожен бажаючий міг сказати або написати про людину, яка продовжує жити у наших серцях, завдяки своїм пісням і громадянської позиції.

Присутні виконали пісню Кузьми Скрябіна «Мам». А директор Генічеського РБК Альона Тютюнник подякувала всім, хто долучився до акції. Вона зазначила, що Кузьма Скрябін був дуже відкритою людиною і його пісні продовжують вселяти любов і патріотизм в душі прихильників його творчості.

Цей талановитий український музикант співав про кохання, дружбу, чесність і соціальні проблеми. Він мріяв жити у вільній країні, де не стріляють, де немає підлості і ненависті. Не забувай про нього, Україно, бо він про тебе, завжди пам’ятав.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

І знову перемоги!

Питання енергоефективності та зменшення витрат на оплату комунальних послуг

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів