10 лютого 2016 року в смт. Новоолексіївка Генічеського району відбулась нарада з керівництвам Придніпровської залізниці в приміщені залізничної станції Новоолексіївка. В нараді прийняли участь:
головний інженер департаменту залізничних перевезень Укрзалізниці Володимир Міхієнко, перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, в.о. начальника департаменту Запорізької дирекції залізничних перевезень Володимир Соколов, головний інженер пасажирської служби Придніпровської залізниці Андрій Чубан, заступник начальника служби БМЕП Придніпровської залізниці Віталій Сук, начальник БМЕУ – 3 Євген Косолап, начальник пасажирського сектору Запорізької дирекції Іван Антошкін, начальник залізничної станції Новоолексіївка Віталій Писарев, начальник дільниці БМЕУ – 3 Сергій Кабанов.
В ході проведення наради прийнято ряд рішень. А саме:
- Подовжити маршрут утрішнього електропоїзда Сиваш – Запоріжжя, з зупинками в Новоолексіївці, до Генічеська, а далі на Запоріжжя.
- Накласти дисціплінарні покарання на керівників поїзних бригад за засмічення території залізничної станції Новоолексіївка.
- Подовжити терміни пошуку рішень стосовно тарифів на водопостачання дільницею БМЕУ – 3 мешканців Новоолексіївки.
- Продовжити реконструкцію залізничної станції Новоолексіївка, а саме: встановлення біотуалетів, реконструкції платформи та організації переходів через залізничні колії.
- Організація залізничних перевезень у літній період 2016 року, враховуючи те, що до залізничної станції Новоолексіївка будуть прибувати близько 20 потягів, а до станції Генічеськ – до 10, та необхідності координації автобусних перевезень районною державною адміністрацією, як замовника


