У Генічеському районі відбулись заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

У Генічеському районі до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан проведено упорядкування могил, обелісків, пам’ятників, меморіальних дошок, місць поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах; протягом лютого поточного року у загальноосвітніх навчальних закладах району проводилися тематичні уроки і пам’ятні зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами району, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У Генічеському краєзнавчому музеї 15 лютого 2016 року відбувся День відкритих дверей та проведено виставку «Залишиться у пам’яті у нас, як вічна рана – той Афганістан».

Дитячою бібліотекою 15 лютого 2016 було організовано та проведено вечір – зустріч з учасником бойових дій на тему: «Крізь полум’я Гардеса й Кандагара».

В навчальних закладах району проведено показ фільму «Афганець»
14 лютого 2016 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан за участі представників районної організації Української спілки ветеранів Афганістану відбулося відвідування могил загиблих воїнів-афганців з покладанням квітів, зустрічі з сім’ями загиблих. Загиблі воїни-афганці поховані на кладовищах селища Новоолексіївка, сіл Новодмитрівка, Вікторівка та Павлівка. Особливо теплі зустрічі підготовлені у селах Павлівка та Рівному.

15 лютого 2015 року о 10.00 у м. Генічеськ у парку Афганської слави відбувся мітинг-реквієм «Солдат війни не обирає».

Розпочався захід з виконання гімну України та хвилини мовчання по загиблих воїнах-інтернаціоналістах.
На мітингу виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, голова районної ради Андрій Євстратов, голова Генічеської міської ради Олександр Тулупов, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Приходько та голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський.

Під час проведення заходу відбулось нагородження грамотами голови районної державної адміністрації, голови районної ради, Генічеської міської та Новоолексіївської селищної рад воїнів інтернаціоналістів.

Мітинг-реквієм закінчився покладанням квітів до Меморіалу Афганської Слави на честь загиблих воїнів-афганців та військовим салютом.

Більше від автора

ОБ’ЯВА

В Генічеському районі вирішуються питання організації залізничних перевезень населення

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів