Відбулось засідання «круглого столу» з дружинами, матерями учасників АТО.

02 березня у районній державній адміністрації відбулось засідання «круглого столу» з дружинами, матерями учасників АТО. Відкрила засідання заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, яка привітала присутніх з наступаючим святом жінок.

Присутні на засідані «круглого столу» Щасливцівський сільський голова Віктор Плохушко, Новоолексіївський селищний голова Олександр Бурковський, Партизанський селищний голова Олександр Галицький, секретар виконкому Червонопрапорної сільської ради Віктор Боєв привітали матерів та дружин військовослужбовців, які пройшли АТО чи ще виконують свій військовий обов’язок, з Міжнародним жіночим святом – 8 Березня , розповіли про соціальний захист цієї категорії громадян на території рад та вручили жінкам яскраві весняні квіти.

А Стокопанівський сільський голова Зоя Дядюшева поділилася досвідом роботи з своїми колишніми учнями, а нині вже учасниками АТО, роботою сільської ради по забезпеченню демобілізованих землею для будівництва та ведення сільського господарства, проведення волонтерської роботи та шефства над військовою частиною. Присутні жінки зацікавлено слухали виступ Ірини Маякової, волонтера, практичного психолога, доцента, кандидата психологічних наук, яка проаналізувала всі можливі ситуації психологічних розладів у демобілізованих та надала поради стосовно шляхів їх подолання. У теплій, невимушеній обстановці відбувся обмін думками, порадами, спогадами.

 

Більше від автора

Учні Генічеської ШЕВ виступили на фестивалі ансамблевої музики.

Нас єднає Шевченкове слово.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів