8 березня – дивне свято. Адже саме в цей день чоловіки особливо щедрі на компліменти і подарунки. 4 березня колективи Генічеського РБК та районного Палацу творчості підготували для жінок святковий концерт. По – весняному легко, з жартами і гарним настрієм його відкрили ведучі – Олександр Салов та Євген Кобилянський. Жінки приймали вітання від дітей, які подарували пісні і танці, а чоловіки зробили цей вечір теплим, романтичним, завдяки вокалу та гри на саксофоні.
Багато хороших слів на адресу прекрасної половини людства прозвучало від першого заступника голови РДА Олексія Сищенко, голови районної ради Андрія Євстратова, міського голови Олександра Тулупова. Вони подарували весняні квіти всім присутнім у залі жінкам. А коли звучала фінальна пісня, Андрій Олександрович і Олександр Васильович запрошували жінок на танець. У святковому концерті прийняли участь вихованці гуртка естрадної пісні«Блюз» та його солістка Вероніка Єрьоменко (керівник Ганна Чередниченко ), народний художній ансамбль сучасної хореографії «Мозаїка» ( керівник Ірина Логвінова), танцювальний ансамбль «Карамель» ( керівник Наталя Салова), зразковий художній колектив, студія сценічного мистецтва «Маска» (керівник Марина Кухтіна), зразковий художній колектив «Чародійка» ( керівник Надія Мартиненко), а також квартет «Співаючі серця» (керівник В’ячеслав Чорний), Руслан Кадиров, Еміль Белялов, Андрій Корхут, Юрій Славинський, Володимир Майлуніс. А завершилося свято словами: « Любіть жінок! Даруйте їм квіти… Зберігайте їх, носіть на руках». Нехай на жіночих обличчях завжди сяє посмішка і буде гарний настрій, як у цей чудовий весняний день.
4 березня в художньому салоні Генічеського РБК відкрилася виставка «Жінки і квіти». На ній були представлені роботи художників та фотомайстрів, які за допомогою своєї творчості розкрили всю красу природи і неповторність жіночих образів. Учасники виставки: Олександр Прихненко, Олександр Булаш, Анатолій Жук, Галина Малета, Надія Ліхачова, Анжела Коренкова, Людмила Андрєєва, Володимир Шпак. Познайомится з їх творчістю зміг кожен бажаючий, відвідавший цю виставку
А в залі Генічеської ШЕВ пройшов концерт ансамблевої музики, присвячений Дню 8 березня. У цей день всіх жінок вітали зі святом і подарували своє музичне мистецтво учні та педагоги Генічеської, Партизанської, Новоолексіївської шкіл естетичного виховання. Хотілося би відзначити професіоналізм музикантів, завдяки якому глядачі почули хороше ансамблеве виконання. У залі панувала тепла атмосфера, і кожен номер супроводжувався 2 бурхливими оваціями глядачів. Такі концерти вже стали традиційними в школі естетичного виховання і проходять вони щоп’ятниці, запрошуючи глядачів у дивовижний світ музики.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


