11 березня на центральній площі міста Генічеськ відбувся мітинг на підтримку Героя України, депутата Верховної Ради України, льотчиці Надії Савченко. Ініціаторами проведення мітингу виступили громадські організації «Фонд Чорнобиля», «Волонтер», «Патріот», Громадська рада, політичні партії «Блок Петра Порошенка», «БЮТ», меджліс кримськотатарського народу. На мітингу виступили голова районної громадської організації «Фонд Чорнобиля» Віктор Захаркін, голова ГО «Волонтер» Юрій Шкаліков, волонтер, депутат районної ради Василь Доган, голова регіонального меджлісу кримських татар, депутат районної ради Ленур Люманов, козак Генічеської паланки Війська Запорізького низового Леонід Рукшенас, художник, керівник «Фонду Миколи Писанко» Володимир Шпак, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова та інші. Учасники мітингу у своїх виступах підтримали боротьбу Надії Савченко за Свободу і Незалежність України, засудили загарбницьку та бандитську політику Росії, порушення прав українців на окупованих та анексованих територіях України. Виступаючі та учасникі зібрання наголошували на звільнені Надії Савченко.
Учаснику мітингу тримали плакати з гаслами «Свободу Савченко», «Надії волю», «Освободите Надежду Савченко», «Свободу української полонянки Путіна». Учасники мітингу підтримали та підписали звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою вжити всіх необхідних заходів щодо звільнення Надії Савченка з російської тюрми.
Наприкінці мітингу на підтримку Героя України, депутата Верховної Ради України, льотчиці Надії Савченко учасниками був виконаний Гімн України, пролунали заклики «Слава Україні», «Героям Слава», «Смерть ворогам», «Україна понад усе» та інші.


