З 4 по 15 березня у залі Генічеського районного краєзнавчого музею проходила обласна виставка «Спротив геноциду». На ній представлені архівні і офіційні документи, фотоматеріали, що розповідають про події, пов’язані з геноцидом українського народу 1932-1933 років. Виставку відвідало багато людей, серед яких були учні загальноосвітніх шкіл міста та гімназії. Біля експозиції горіла свічка і діти хвилиною мовчання вшановували пам’ять всіх померлих під час Голодомору.
Екскурсоводи розповіли про початок 30-х років на Україні – час вражаючих історичних паралелей: єдиний громадський порив, повстання селян і репресії, колективізацію, розкуркулення, бурхливий економічний розвиток і голодомор… Ця виставка мовою офіційних документів дає відповідь на багато складних питань, пов’язаних з трагічними подіями 1932-1933 років. За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


