15 березня 2016 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 відбувся районний семінар практичних психологів на тему: «Система роботи школи з профілактики та корекції девіантної поведінки».
Директор школи Тетяна Микитась привітала учасників заходу та поділась багаторічним досвідом роботи у навчальному закладі. Практичний психолог Юлія Демидець ознайомила з роботою психологічної служби школи з питань:
– профілактики і корекції девіантної поведінки учнів;
– ведення відповідної документації з даного питання;
– використання вправ для зняття емоційного напруження, розвиток емпатії , налаштування на спокійний лад.
Семінар пройшов у творчій атмосфері з використанням сучасних психолого-педагогічних технологій, кожен учасник отримав позитивні емоції та враження.
За інформацією відділу освіти


