Районний семінар практичних психологів

15 березня 2016 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 відбувся районний семінар практичних психологів на тему: «Система роботи школи з профілактики та корекції девіантної поведінки».

Директор школи Тетяна Микитась привітала учасників заходу та поділась багаторічним  досвідом роботи у навчальному закладі. Практичний психолог Юлія Демидець ознайомила з роботою  психологічної служби школи з  питань:

– профілактики і корекції девіантної поведінки учнів;

– ведення відповідної документації з даного питання;

– використання вправ для зняття емоційного напруження, розвиток емпатії , налаштування на спокійний лад.

Семінар пройшов у творчій атмосфері з використанням сучасних психолого-педагогічних технологій, кожен учасник отримав позитивні емоції та враження.

За інформацією відділу освіти

 

Більше від автора

УВАГА!

Робота районної організації Червоного Хреста

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів