Відбулось позачергове засідання колегії районної державної адміністрації.

17 березня 2016 року о 10:00  у залі селекторних нарад районної державної адміністрації   під  головуванням першого заступника голови  районної  державної  адміністрації  Олексія Сищенка відбулось позачергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 6 питань, а саме:

Про виконання програми розвитку курортно – рекреаційної галузі на 2011-2015 роки.

Про стан виконання  комплексної програми  профілактики злочинності та охорони громадського порядку у Генічеському районі на 2012-2015 роки та проект комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам та підрозділам внутрішніх справ України на території Генічеського району на 2016 рік.

Про проект районної комплексної програми виконання в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2018 року.

Про хід виконання програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Генічеському районі на 2013-2015 роки.

Про виконання програми щодо запровадження районних стипендій спортсменам району – переможцям та призерам офіційних міжнародних і всеукраїнських змагань, а також винагород переможцям та призерам офіційних міжнародних змагань та їх тренерам на 2011-2015 роки.

Про стан та перспективи розвитку футболу у Генічеському районі..

. По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.

На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Більше від автора

Робота районної організації Червоного Хреста

Колективи Новоолексіївського СБК прийняли участь у благодійному заході «Мамина весна»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів