З 28 березня по 2 квітня 2016 року в Україні будуть провидитись командно-штабні навчання для перевірки взаємодії Збройних сил України і готовності до відбиття атаки у випадку можливого вторгнення загарбників на материкову частину нашої країни.
У зв’язку з цим у Генічеському районі проведені всі заходи з підготовки сил і засобів до командно-штабним навчанням. Районна державна адміністрація, силові структури, відповідні служби і військові підрозділи готові до виконання поставлених завдань. Під час навчань всі стратегічні об’єкти району будуть взяті під контроль. Населенню району прохання дотримуватися спокою та стежити за інформацією на сайті РДА, в районних засобах масової інформації.


