В районній державній адміністрації відбулось засідання колегії.

 

30 березня  2016 року о 10:00  у залі засідань районної державної адміністрації   під  головуванням голови  районної  державної  адміністрації  Воробйова Олександра Степановича відбулось  чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 7 питань, а саме:

  1. Про хід виконання районної програми «Питна вода» на 2006-2020 роки з урахуванням змін до Закону України «Про внесення змін до Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки.

2.Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюваності на туберкульоз на 2013-2016 роки.

4.Про забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальним житлом, необхідністю створення у районі соціальних гуртожитків.

  1. Про стан роботи з добору кандидатів на проходження військової служби за контрактом у Генічеському районі.

6.Про стан призначення житлових субсидій населенню району.

7.Про перелік орендарів, що сплачують орендну плату менше 3%, та надання пропозицій щодо приведення їх у відповідність до діючого законодавства.

По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.

На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.

Більше від автора

Про проведення «прямої» телефонної лінії

Перше засідання щодо відкриття швейного цеху в Генічеському районі.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів