Учні Генічеської ШЕВ стали учасниками відомого в Україні музичного проекту.

29 березня  учні Генічеської ШЕВ прийняли участь  в XVI  Міжнародному конкурсі – фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», який проходив в м. Запоріжжя. Це один з найвідоміших в Україні музичних  проектів для молоді , який користується великим авторитетом в професійних мистецьких колах. У цьому році в конкурсі прийняло участь біля 700 виконавців з різних областей України та з Австрії, Литви, Чехії, Японії. Особлива роль в його  проведенні  належіть академічному симфонічному оркестру Запорізької обласної філармонії і особисто головному диригенту і художньому керівнику оркестру, народному артисту України В`ячеславу Реді. До складу журі конкурсу входять провідні педагоги, митці української та світової виконавської школи.

Організаторами конкурсу виступили: Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, управління культури і мистецтв Запорізької міської ради, КУ «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва», КЗ «Запорізька обласна філармонія», Запорізький обласний благодійний фонд “АКОРД”.

Цей конкурс приніс учасникам багато радісних хвилин спілкування з видатними музикантами.

Дипломантами конкурсу в  категорії ” Фортепіанний дует” стали учні Генічеської ШЕВ –  Блінічкіна Єлизавета, Сергеєва Ірина ( викладачі: Сузанська Н.В., Лебедєва Є.Г.), а Кривицька Анастасія, Толчева Ольга ( викладачі: Захарченко Т.А., Жернова Л.М.) отримали дипломи учасників. Юним музикантам вручили подарунки і заохочувальні призи. Такі конкурси надають  учням стимул для подальшого зросту їх виконавської майстерності.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

Тиждень дитячого читання

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 04 квітня 2016 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів