29 березня учні Генічеської ШЕВ прийняли участь в XVI Міжнародному конкурсі – фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», який проходив в м. Запоріжжя. Це один з найвідоміших в Україні музичних проектів для молоді , який користується великим авторитетом в професійних мистецьких колах. У цьому році в конкурсі прийняло участь біля 700 виконавців з різних областей України та з Австрії, Литви, Чехії, Японії. Особлива роль в його проведенні належіть академічному симфонічному оркестру Запорізької обласної філармонії і особисто головному диригенту і художньому керівнику оркестру, народному артисту України В`ячеславу Реді. До складу журі конкурсу входять провідні педагоги, митці української та світової виконавської школи.
Організаторами конкурсу виступили: Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, управління культури і мистецтв Запорізької міської ради, КУ «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва», КЗ «Запорізька обласна філармонія», Запорізький обласний благодійний фонд “АКОРД”.
Цей конкурс приніс учасникам багато радісних хвилин спілкування з видатними музикантами.
Дипломантами конкурсу в категорії ” Фортепіанний дует” стали учні Генічеської ШЕВ – Блінічкіна Єлизавета, Сергеєва Ірина ( викладачі: Сузанська Н.В., Лебедєва Є.Г.), а Кривицька Анастасія, Толчева Ольга ( викладачі: Захарченко Т.А., Жернова Л.М.) отримали дипломи учасників. Юним музикантам вручили подарунки і заохочувальні призи. Такі конкурси надають учням стимул для подальшого зросту їх виконавської майстерності.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


