З нагоди відзначення 72-річниці визволення території Стрілківської, Щасливцівської, Чонгарської сільських рад Генічеського району від фашистських загарбників у Другій Світовій війні у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено загальношкільні лінійки, засідання за «круглим столом», бесіди з учнями на тему «Герої-визволителі», зустрічі з ветеранами, екскурсії до шкільних музеїв «Шлях до визволення», у шкільних бібліотеках оформлено виставки «Вони захищали наш край».
Під час заходів організовано покладання квітів до могил загиблих воїнів.


