14 квітня 2016 року голова Генічеської районної державної адміністрації Воробйов Олександр Степанович провів виїзний прийом з виконуючим обов’язки начальника Придніпровської залізної дороги Тищенком Юрієм Григоровичем для визначення плану реконструкції залізничної станції в міст Генічеськ.
В ході зустрічі були визначенні напрямки реалізації проекту, а саме: проведення додаткової колії для зупинки поїздів, проведення реконструкції перону, системи освітлення, ремонт зали очікування, підготовку інформаційного стенду де буде розміщено інформацію не тільки про рух поїздів, а і розклад руху автобусного сполучення, ремонт фасаду будівлі.
На даний час вже розпочались роботи щодо передачі земельної ділянки під розміщення нового автовокзалу.


