В Генічеському районі збудують нову телевежу висотою 150 м

Під час проведення виїзної наради яка пройшла 14 квітня 2016 року на території Чонгарської сільської ради за участю голови Генічеської районної державної адміністрації Воробйова Олександра Степановича та директора ТОВ «Телемережі України» Семерія Петра Івановича обговорювались питання відновлення українського мовлення на частині території Херсонщини та Криму.

На території Херсонщини, а саме у Генічеському районі, планується будівництво нової вежі висотою 150 м, з якої буде здійснюватися мовлення на нових частотах. Учасники наради визначелись із земельною ділянкою для будівництва нової вежі, це територія Чонгарської сільської ради за межами населеного пункту с. Чонгар та розпочата робота щодо підготовки документів для передачі земельної ділянки.

Більше від автора

Творчий звіт художніх  аматорських колективів Генічеського району

Відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів у загальноосвітніх навчальних закладах району

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів