Зустріч з мешканцями будинку-інтернату
Напередодні відзначення Дня Перемоги , 5 травня 2016 року, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Генічеському районі Наталія Сівак разом з начальником управління соціального захисту населення Бубновою Людмилою, начальником територіального центру соціального обслуговування Кучеренко Світланою відвідали мешканців будинку — інтернату Генічеського територіального центру соціального обслуговування.
Гості поспілкувалися з мешканцями та медичними працівниками інтернату, обговорили потреби та нагальні проблеми інвалідів .
Наталія Сівак проінформувала присутніх про підвищення соціальних стандартів з 01.05.2016, також були надані роз‘яснення стосовно пенсійного забезпечення інвалідів, ознайомлено з роботою телефонної “гарячої лінії” .
Гості побажали присутнім міцного здоров‘я , подякували присутнім за теплу зустріч та вручили солодощі і подарунки.
За інформацією УПФУ в Генічеському районі


