Зустріч з мешканцями будинку-інтернату

                              Зустріч з мешканцями будинку-інтернату

            Напередодні відзначення Дня Перемоги , 5 травня 2016 року,   перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Генічеському районі Наталія Сівак разом з начальником управління соціального захисту населення Бубновою Людмилою, начальником  територіального центру соціального обслуговування Кучеренко Світланою відвідали мешканців будинку — інтернату Генічеського територіального центру соціального обслуговування.

Гості поспілкувалися з мешканцями та медичними працівниками інтернату, обговорили потреби та нагальні проблеми інвалідів .

Наталія Сівак проінформувала присутніх про підвищення соціальних стандартів з 01.05.2016, також  були надані роз‘яснення стосовно пенсійного забезпечення інвалідів, ознайомлено з роботою телефонної “гарячої лінії” .

Гості побажали присутнім міцного здоров‘я ,  подякували присутнім за теплу зустріч та вручили солодощі і подарунки.

 

За інформацією УПФУ в Генічеському районі

 

 

Більше від автора

Олександр Воробйов: «Наш священний обов’язок – це допомога ветеранам Другої світової війни!»

У Генічеському краєзнавчому музеї проведено дні відкритих дверей

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів