Стало доброю традицією навесні проводити районний етап щорічного обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй». Цього року у ньому взяли участь учні всіх загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів району. На святі були присутні почесні гості: начальник відділу освіти Ірина Попова та директор Херсонського державного будинку художньої творчості Валерій Висовень. Справжнім святом стало проведення святкового гала-концерту та виставки робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Роботи учасників, виконані у різних техніках, відрізнялися новизною та оригінальністю виконання. Учні шкіл подарували присутнім цікаві та яскраві концертні номери.
Справжньою феєрією творчості став звітний концерт колективів районного Палацу творчості дітей та юнацтва, що приніс море позитивних емоцій та показав високий професіоналізм педагогів Палацу. Найкращі номери, представлені на огляді-конкурсі, були відзначені членами журі та нагороджені грамотами.
Висловлюємо щиру подяку усім учасникам обласного огляду-конкурсу та бажаємо нових творчих злетів. Нехай самими яскравими барвами засяють нові таланти нашого Таврійського краю!
За інформацією відділу освіти


