УВАГА ПЛАТНИКАМ ЄСВ!!!
Змінена форма звітності та подача звітності, а саме:
Починаючи з 01 липня 2016 року Звіти по ЄСВ за червень та звітні періоди 2016 року подаються платниками єдиного внеску до контролюючих органів за новою формою (раніше подавалися до Пенсійного фонду України).
Для подання Звіту необхідно укласти Договір про визнання електронних документів (J/F1391004) з Генічеською ОДПІ.
Нові електронні формати Звіту розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/інформаційно-аналітичне забезпечення /Реєстр електронних форм податкових документів.
Підготувати, заповнити та надіслати Звіт в електронному вигляді за новими формами платник єдиного внеску матиме можливість скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua).
Разом з тим, повідомляємо, що Звіт за попередній звітний період (періоди) до 2016 року, який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 01 травня 2015 року та відповідно у форматах, визначених для таких форм (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/aktualni- novovvedennya/198072.html). Такий Звіт подається лише один раз за один звітний період.
Наголошуємо, що готові форми Звіту є в програмах FreeZvit, m.e.doc, Соната.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 3-62-43
Генічеська ОДПІ


