Генічани — за легальну заробітну плату
Незвичайний флешмоб на тему “Генічани — за легальну заробітну плату” відбувся 08 липня 2016 року на Генічеському міському пляжі, який провели працівники управління Пенсійного фонду України в Генічеському районі разом з районним будинком культури. На вказаному заході були присутні голова районної державної адміністрації, міський голова, заступник голови районної ради та інше керівництво районних служб.
Мета проведення флешмобу — привернути увагу суспільства на негативні наслідки виплати заробітної плати у “конвертах”.
Під час акції перший заступник начальника управління Наталія Сівак у своєму виступі звернула увагу на те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадяни позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому. І в знак протесту всім присутнім було запропоновано розірвати символічні конверти з написом “зарплата”.
Завдяки цій акції вдалось зацікавити і привернути увагу не тільки місцевих громадян , але й багатьох відпочиваючих з усіх куточків України.
За інформацією УПФУ в Генічеському районі


