27 вересня-Всесвітній день туризму
Снова чай в котелке закипел,
Досыхает рюкзак у костра,
И гитарой бивак зазвенел,
Ну а завтра — в дорогу с утра…
27 вересня команди юних туристів загальноосвітніх шкіл району зібралися у парку культури і відпочинку ім. Шевченка на туристичне свято, присвячене Всесвітньому Дню туризму. Було урочисте відкриття, звучав державний Гімн України. І, звичайно, готувався туристичний чай на багатті.
12 команд змагалися у туристсько-спортивній естафеті «Знавці туризму», яка складалася з елементів туристської техніки: переправа по колоді через яр, переправа по перилах, завал, «мишоловка», в’язання вузлів та ін.
Найсильнішими виявилися команди Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 (I місце), Партизанської загальноосвітньої школи I-III ступенів (II місце), Фрунзенської загальноосвітньої школи I-III ступенів (III місце). IV та V місця посіли команди Плавської і Сокологірненської загальноосвітніх шкіл. Активними учасниками стали юні туристи навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», Генічеської №1, Новогригорівської, Озерянської, Щорсівської, Новодмитрівської, Павлівської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів.
Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти. А після естафети туристів чекав гарячий чай і, звичайно ж, туристичні пісні.
Бажаємо всім туристам нових маршрутів, цікавих відкриттів і гарного настрою!
За інформацією Наталії Козачук, керівника гуртка-методиста Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва.


