День Дошкілля, який відзначається 27 вересня, став справжнім святом для багатьох дітлахів нашого міста. Для них урочисто відкрив свої двері відновлений дошкільний підрозділ НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад ». У ньому функціонують 3 групи, де мають змогу отримувати якісну дошкільну освіту 64 дитини. На урочистому заході присвяченому відкриттю дошкільного закладу були присутні почесні гості: голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов, пеший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, Генічеський міський голова Олександр Тулупов, начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова. У своїх виступах вони відзначили неоціненний внесок Віктора Іщенко у відкриття закладу. Також багато теплих слів було сказано ними на адресу директора НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад » Тетяни Микитась, яка дійсно, як чарівниця, зробила все можливе і неможливе, для того щоб дошкільний заклад відкрив свої двері для маленьких громадян нашої держави.
Дитячий садок № 13 «Івушка» у м. Генічеськ було введено в експлуатацію у 1985 році, з 1996 року він припинив функціонування. Майже 15 років не припинялася боротьба за відновлення його роботи. До капітального ремонту дитячого садочка долучилося багато охочих. У період з 2008 по 2016 рік спільними зусиллями було проведено велику роботу по ремонту та вдосконаленню будівлі для якнайшвидшої здачі її в експлуатацію. Відділом освіти районної державної адміністрації проведено ремонт системи опалення, водогінно-каналізаційної системи. У 2014 році за рахунок позабюджетних коштів проведено поточний ремонт всіх внутрішніх приміщень (коридору, чотирьох групових приміщень, актової та музичної зали, харчоблоку), відремонтовано огорожу та дворове покриття.
За кошти місцевого бюджету та благодійних внесків було придбано лінолеум, меблі для групових та спальних приміщень, м’який інвентар, електричне та холодильне обладнання для харчоблоку, столовий та кухонний посуд. Виготовлено павільйони та гральне обладнання. Все це зроблено для того, щоб у стінах дитячого садочка дітки комфортно та гармонійно розвивалися як самодостатні особистості.
І ось двері дитячого садочка «Івушка» відкриті для наших маленьких мрійників та мрійниць. На них чекають вихователі, їхні перші наставники. Кожного ранку діти з радістю поспішають до дитячого садочка, де на них чекає казковий світ радості, веселощів та сміху. Будемо сподіватися, що період перебування у такому чудовому дошкільному навчальному закладі буде одним з найкращих спогадів наших діточок у майбутньому.
За інформацією відділу освіти


