З ювілеєм, школо! 25 років – Новогригорівській загальосвітній школі І-ІІІ ступенів

З ювілеєм, школо!

25 років – Новогригорівській загальосвітній школі І-ІІІ ступенів.

12 жовтня 2016 року, напередодні таких величних свят, як Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України Новогригорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яку можна назвати ровесницею незалежності України, відзначила свій 25-річний ювілей.

Свято розпочалося відкриттям меморіальної дошки на честь першого директора школи Юшка Миколи Івановича, талановитого учителя фізики та мудрого керівника.

У фойє школи педагоги й учні з короваєм на вишитому рушнику зустріли почесних гостей:

голову Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова, голову Генічеської районної ради Андрія Євстратова, заступника голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнару Бекірову, начальника відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірину Попову, депутатів Херсонської обласної ради Валерія Черкашина та Галину Толубець.

Особливо зворушливо звучали слова керівників району про незабутні шкільні роки, про вчителів, які є для кожного мудрими порадниками.

На святковому ювілеї Почесними грамотами Генічеської районної державної адміністрації та Генічеської районної ради за високий професіоналізм та з нагоди святкування ювілею школи були нагороджені директор школи Антоніна Мельник, учитель біології Марія Євтушенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Марина Курасова, учитель географії Світлана Гаращенко, а педагогічний колектив школи було відзначено Почесною грамотою відділу освіти. Ювіляри отримали багато цінних подарунків: від керівників районну – мультимедійний комплекс та чотири ноутбуки, від депутата Херсонської обласної ради Черкашина Валерія – сучасні радіомікрофони, від Новогригорівської сільської ради (голова Ігор Солоп ) – 15 учнівських парт та 5 комп’ютерних столів, від директора підприємства «Альфа – Фарм» Олександра Мальцева – спортивний інвентар.

У цей знаменний для школи день згадали про тих, з кого починалася школа і кого вже немає поруч: Глекову Поліну Іванівну, Іваненко Ольгу Андріївну, Іванову Зінаїду Микитівну, Говорун Олександру Василівну, Говоруна Миколу Артемовича, Кутана Валентину Прокопівну, Погибельну Валентину Вікторівну, Мендель Евгенію Порфирівну, Федотову Раїсу Іванівну, Симагіну Надію Іллівну, Стогній Варвару Микитівну, Литвинова Олександра Яковича, Золотухину Олену Василівну, Лимар Євдокію Харлампіївну, Никоненко Катерину Іванівну, Никоненко Павла Павловича, Панкову Зінаїду Костянтинівну, Жмельова Василя Сергійовича.

12 учнів школи повернулися в її стіни дипломованими вчителями, серед них перші випускники:  Вікторія Пукаленко, Олена Солодова, Лариса Воложаніна, яких щиро привітала на святі ветеран педагогічної праці Шолохова Валентина Іванівна.

За 25 – річну історію існування школа випустила зі своїх стін 10 медалістів: вісім золотих медалей отримали – Шолохова Вікторія(1992 ), Даніна Дар’я (2002), Паламарчук Тетяна (2007), Меметова Катерина (2009) Титова Анастасія (2012), Воложанина Аліна (2013), Шапошник Валерія – (2014), Курасов Захар (2016), а дві срібні медалі отримали – Назарова Світлана (1994), Якімлюк Оксана(1998).
За багаторічну плідну працю в Новогригорівській загальноосвітній школі директор школи Антонина Мельник вручила грамоти і квіти кращим учителям: Шапошник Валентині Григорівні, Жикуновій Лідії Олексіївні, Горловій Олені Федорівні, Демиденко Марії Миколаївні, Позняк Наталі Вікторівни, Будій Ганні Анатоліївни, Голощаповій Валентині Миколаївни, Даніній Людмилі Василівни.
Взяли участь у святковому ювілеї і вчителі – ветерани: Назарова Ядвига Іванівна, Шолохова Валентина Іванівна, Курасова Людмила Василівна, Вороненко Людмила Савеліївна, Лимар Лідія Іванівна, Сухочева Валентина Дмитрівна, Коновалова Валентина Григорівна, Заєць Петро Петрович, Заєць Галина Михайлівна.

За роки існування школи учні і педагогічний колектив школи ставали переможцями різних обласних та районних конкурсів: «Школа року – 2005», «Школа Херсонщини – 2011,2013», «Учитель року – 1994, 2004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014 ,2015», також районного та обласного етапів предметних олімпіад, чемпіонами області, України та Європи з рукопашного бою. У 2016 році до 25-річчя Незалежності України директор школи Антоніна Мельник взяла участь у всеукраїнському проекті «Бути лідером».

Новогригорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – одна з найкращих шкіл району, яка має багату історію, чудове сьогодення і, сподіваємося, велике майбутнє, адже вона – велика дружня родина учнів, батьків, учителів.

З ювілеєм, школо!

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

У загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов тиждень національно-патріотичного виховання

Оголошується конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування в режимі маршрутного таксі Генічеського району

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів