Пам’ять жива
73 роки тому назад 30 жовтня військові 993 Стрілецького полку і 78 укріпрайону звільнили наше рідне місто від нацистських окупантів. Одинадцяти воїнам – визволителям було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Генічеська».
Серед них був і Василь Степанович Коваленко, старшина 78-укріпрайону, який після війни жив у нашому місті. Близько 2 тис. генічан воювали на фронті, багато хто з них були нагороджені орденами і медалями за мужність і хоробрість. Це наше славне минуле, про яке пам’ятають вдячні нащадки.
30 жовтня представники влади, районної ради ветеранів, громадських організацій, установ міста, військовослужбовці прийшли до пам’ятника невідомому солдату в парк ім.Т.Г.Шевченка, щоб згадати про тих, хто ціною свого життя захистив рідну землю від нацистських окупантів.
Голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов підкреслив, що такі дати назавжди увійшли в історію Генічеська. Багато дітей-війни пам’ятають той час, коли у 1943 році місто було звільнено від окупантів. «Дуже важливо пам’ятати своє минуле і на такі заходи приводити дітей, щоб виховувати в них почуття патріотизму та поваги до старшого покоління», – зазначив Олександр Степанович.
Покладаючи квіти, люди різного покоління схиляли свої голови перед пам’ятником солдатам, які загинули в жорстоких боях. Їх подвиг безсмертний. Ми Пам’ятаємо! Ми ніколи не забудемо! Про це 30 жовтня говорили всі присутні.
Вічна пам’ять героям!
За інформацією відділу культури РДА


