Свято осені у Генічеській районній станції юних натуралістів
«Фарби осені» – саме під такою назвою у Генічеській районній станції юних натуралістів відбулось свято Осені, в якому прийняли участь більше ста дітей та їх батьків. Вихованці старших груп представили театралізоване дійство «Як Баба-Яга фарби Осені забрала». Разом із казковими героями юні натуралісти здійснили подорож у чарівний світ природи, грали в ігри, вікторини, танцювали. Старші вихованці закладу продемонстрували свої творчі здібності , індивідуальність та артистизм, а маленькі юннати – знання з природознавства. Святу передувала виставка поробок та композицій з природного матеріалу «Осінній вернісаж», в якій приймали участь вихованці закладу та їх батьки.
За інформацією відділу освіти


