Свято осені у Генічеській районній станції юних натуралістів

 

Свято осені у Генічеській районній станції юних натуралістів

«Фарби осені» – саме під такою назвою   у Генічеській районній станції юних натуралістів  відбулось свято Осені, в якому прийняли участь  більше ста дітей та їх батьків. Вихованці старших груп  представили  театралізоване  дійство «Як Баба-Яга фарби Осені  забрала». Разом із казковими героями  юні натуралісти  здійснили подорож у чарівний світ природи, грали в ігри, вікторини, танцювали. Старші вихованці закладу продемонстрували свої творчі здібності , індивідуальність  та  артистизм, а маленькі юннати – знання з природознавства. Святу передувала виставка поробок та композицій з природного матеріалу «Осінній вернісаж»,  в якій приймали участь вихованці закладу та їх батьки.

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Участь у обласному конкурсі «Карусель мелодій-2016»

Херсонським вимушеним переселенцям розпочато видачу продуктових ваучерів

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів