Проведено районний семінар-практикум вчителів математики
1 листопада 2016 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 було проведено семінар-практикум вчителів математики Генічеського району з теми «Підвищення якості математичної освіти учнів шляхом упровадження традиційних і інноваційних форм та методів роботи». Досвідом роботи з використання різних форм та методів навчання на уроках математики поділились вчителі математики школи.
Учасників семінару привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Примачко, яка ознайомила їх з презентацією навчального закладу.
Під час проведення семінару вчителі – предметники відвідали урок з алгебри для учнів 9 класу за темою: “Практикум з розв?язування прикладних задач” (учитель Олена Коваль). Під час проведення семінару було проведено Майстер-клас “Система динамічної математики GEOGEBRA як інноваційний засіб для вивчення математики”( учитель Надія Мацків).
Присутні на семінарі вчителі зазначили, що затосування традиційних і інноваційних форм та методів навчання математики є перспективним і високоефективним інструментом, що дозволяє підняти процес навчання на якісно новий рівень.
Учасники семінару набули досвіду щодо організації і проведення уроків за допомогою сучасних програмних засобів для вивчення математики та переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Виховання інтересу передбачає реалізацію багатьох методичних прийомів, пошук і застосування різних технологій навчання, а головне – невтомну вчительську працю, самовдосконалення і самоосвіту.
За інформацією відділу освіти


