У Генічеському районі проведено виїзне засіданні колегії обласної державної адміністрації

16 листопада 2016 року одним з питань, яке розглянули на виїзному засіданні колегії обласної державної адміністрації у м. Генічеську – стан теплозабезпечення Генічеського району.

Голова облдержадміністрації А. Гордєєв зазначив, що наразі мешканці Генічеська мають змогу отримувати «теплі кредити» ще дешевше, тому що з обласного бюджету, окрім 40% обіцяних державою, виділяється 10%, а тепер, на додачу до них, ще 10 з районного бюджету .«Ми повинні бути впевнені, що кожен мешканець Генічеська має можливість опалювати свій дім, тому ми запровадили цю компенсацію, яка допоможе придбати котли для альтернативного опалення» – заявив він.

Як зазначив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Валерій Соценко, що Генічеською районною державною адміністрацією спільно з ПАТ «Херсонгаз»,в умовах дефіциту обсягів видобутку природного газу, розроблено та затверджено графік обмеження розподілу газу споживачам Генічеського району. При цьому на заклади соціальної сфери обмеження споживання природного газу не поширюватиметься. Однак вищезазначені заходи не забезпечують розв’язання проблеми в комплексі.

 

«Для вирішення питання сталого газопостачання м. Генічеська обласною державною адміністрацією, із залученням галузевих фахівців, було розглянуто та опрацьовано 6 варіантів: будівництво газопроводів, переведення квартир м. Генічеська на індивідуальне електричне опалення зі встановленням двозонних приладів обліку електроенергії; будівництво у м. Генічеську локальних котельнь та альтернативне газопостачання споживачів Генічеського району в умовах припинення газопостачання», – зазначив Валерій Соценко.

За результатами обговорення Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації спільно з ПАТ «Херсонгаз» нададуть до Міненерговугілля та ПАТ «Укртрансгаз» вихідні дані для повторного проведення техніко-економічних розрахунків будівництва магістрального газопроводу «Енергодар – Верхній Рогачик – Нижні Сірогози – Іванівка – Новотроїцьке Херсонської області».

Реалізація вказаного варіанта забезпечила б газифікацію 44 населених пунктів Генічеського та Новотроїцького районів і перспективу розвитку магістральних газопроводів для газифікації східної частини Херсонської області (Генічеський, Новотроїцький, Іванівський, Нижньосірогозький райони, до яких входять понад 100 населених пунктів).

Також в рішенні колегії було визнано неефективною роботу ПрАТ «Пласт» у питанні несвоєчасного збільшення обсягів видобутку природного газу, внаслідок чого в жовтні 2016 року 2510 абонентів м. Генічеська залишились без газопостачання.

за інформацією Херсонської обласної державної адміністрації (http://khoda.gov.ua/na-kolegi%D1%97-oda-obgovorili-pitannya-zabezpechennya-teplom-genicheskogo-rajonu/ )

Більше від автора

Ветеранському активу про підвищення пенсійних виплат

Відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів