Відкриття пункту швидкої допомоги у Генічеському районі дасть змогу надавати медичну допомогу додатково 18 тис. мешканцям району

Відкриття пункту швидкої допомоги у Генічеському районі дасть змогу надавати медичну допомогу додатково 18 тис. мешканцям району

1

За ініціативи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та за підтримки керівництва Генічеського району у селі Рівне Генічеського району було здійснено ремонт та обладнання приміщення пункту постійного базування бригад Генічеської станції екстреної швидкої допомоги.

16 листопада під час робочої поїздки у Генічеський район оновлену станцію відвідав голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв та голова обласної ради Владислав Мангер.

Під час урочистого відкриття директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко розповів про необхідність відкриття такого пункту, так як значна частина великих населених пунктів Генічеського району віддалені від районного центру на 50-70 км і забезпечити надання швидкої допомоги було неможливим.

2

«Відкриття Рівненського пункту має покращити медичне обслуговування третини сільського населення Генічеського району, а це майже 18 тис. мешканців», – зазначив очільник області.

Завдяки оновленню станції роботу отримали 12 працівник – це спеціально підготовлені кадри та фахівці. Станція має необхідне медичне та технологічне забезпечення.

На капітальний ремонт приміщення селищна рада виділили 250 тис. грн, а на його утримання районна рада -120 тис. грн.

(за інформацією Херсонської обласної державної адміністрації – http://khoda.gov.ua/vidkrittya-punktu-shvidko%D1%97-dopomogi-u-genicheskomu-rajoni-dast-zmogu-nadavati-medichnu-dopomogo-dodatkovo-18-tis-meshkancyam-rajonu/ )

Більше від автора

Відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні

У Генічеську відзначено День Гідності і Свободи

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів