Генічеську вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

28 листопада 2016 року за участю представників громадських організацій, політичних партій, учнівської та студентської молоді проведено ходу вшанування від кінотеатру «Україна» до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів 1932-1933 років, церемонію покладання квітів, хвилину мовчання та панахиду До присутніх зі словами скорботи звернувся голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов. У своєму виступі він наголосив на тому, що Голодомор 1932—1933 років в Україні залишається незагоєною раною в історії нашого народу. Пам’ять про мільйони втрачених життів, біль сотень тисяч родин об’єднує більшість громадян України, які щороку в четверту суботу листопада запалюють свічку пам’яті та приходять до пам’ятних знаків у своїх містах і селах. Ця пам’ять сприяє суспільній злагоді та порозумінню між людьми, об’єднаними спільним болем за минулим і надією на майбутнє. Проте вона постійно потребує нашої з вами активної підтримки. Прийшов час, щоб про події тих років знали наші діти, онуки, та правнуки. Наша нація житиме вічно. Вічна пам’ять загиблим і вічна слава Україні!

Більше від автора

Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів