Семінар учителів кримськотатарської мови та літератури

З метою реалізації потреб дітей кримськотатарської національності,  рівного доступу до освіти  у Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 25 листопада 2016 року було проведено районний семінар учителів кримськотатарської мови.

Директор школи Лілія Косова представила гостям школу, а заступник з навчально-виховної роботи КарінеАсатрянознайомила з колективом педагогів, системою методичної роботи, традиціями та надбаннями школярів і вчителів закладу.

ДіляраМуследінова яка з 2007 року викладає кримськотатарську мову факультативно у початкових 2,3,4 класах, показала заняття «Школа. Шкільне приладдя».

Урок було проведено з використанням інтерактивних технологій, усі йогоетапи заняття насичені ігровими прийомами. Учні протягом уроку  будували логічні пари, складали діалоги. Урок пройшов у формі дидактичної гри,  що давало змогу ще більше унаочнити його етапи , урізноманітнити завдання. Учитель вільно володіє рідною мовою, вимагає від учнів правильної вимови .

Виховний захід «Мова нас єднає» проводився разом із представниками сільського Будинку культури . Звучали патріотичні вірші, афоризми діячів українського  та  кримськотатарського народів, запальні пісні та танці. Окрасою свята став виступ танцювального гурту «Елькен», який представив народний татарський танець із барабанами.

На районний семінар і були присутні  заступник голови Генічеської районної державної адміністраціїГульнараБекірова та начальник відділу освіти Генічеської  районної державної адміністрації Ірина Попова.  За підсумками заходу було проведено круглий стіл, де  педагоги у своїх виступах обмінювались досвідом, висловлювали побажання.

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

До Дня боротьби зі СНІДом

Модернізовано веб-портал Пенсійного фонду України

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів