З метою реалізації потреб дітей кримськотатарської національності, рівного доступу до освіти у Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 25 листопада 2016 року було проведено районний семінар учителів кримськотатарської мови.
Директор школи Лілія Косова представила гостям школу, а заступник з навчально-виховної роботи КарінеАсатрянознайомила з колективом педагогів, системою методичної роботи, традиціями та надбаннями школярів і вчителів закладу.
ДіляраМуследінова яка з 2007 року викладає кримськотатарську мову факультативно у початкових 2,3,4 класах, показала заняття «Школа. Шкільне приладдя».
Урок було проведено з використанням інтерактивних технологій, усі йогоетапи заняття насичені ігровими прийомами. Учні протягом уроку будували логічні пари, складали діалоги. Урок пройшов у формі дидактичної гри, що давало змогу ще більше унаочнити його етапи , урізноманітнити завдання. Учитель вільно володіє рідною мовою, вимагає від учнів правильної вимови .
Виховний захід «Мова нас єднає» проводився разом із представниками сільського Будинку культури . Звучали патріотичні вірші, афоризми діячів українського та кримськотатарського народів, запальні пісні та танці. Окрасою свята став виступ танцювального гурту «Елькен», який представив народний татарський танець із барабанами.
На районний семінар і були присутні заступник голови Генічеської районної державної адміністраціїГульнараБекірова та начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова. За підсумками заходу було проведено круглий стіл, де педагоги у своїх виступах обмінювались досвідом, висловлювали побажання.
За інформацією відділу освіти


