Напередодні святкування Дня Збройних Сил України в Догмарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте свято, присвячене захисникам Вітчизни.
З цієї нагоди були запрошені військовослужбовці та голова Партизанської селищної ради Олександр Галицький, батьки, дідусі.
Свято почалося з виконання Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять воїнам, які загинули в битві за свободу, волю та незалежність нашої держави. Зі словами привітання звернулися директор школи Лариса Прохіна та голова Партизанської селищної ради Олександр Галицький до присутніх та тих, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України та з честю виконує свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищаючи мир і спокій українського народу та побажали їм родинної злагоди, здоров’я, нових звершень у благородній справі служіння Україні.
Атмосфера урочистості та патріотизму, що бриніла у повітрі; яскраво оформлена актова зала, чуйні та щирі привітання учнів, виражені в піснях, поезіях і розважальних сценках – все говорило про те, що до святкування готувались усі: і адміністрація, і діти, і весь педагогічний колектив. Після концерту за українським звичаєм гості були запрошені до столу відвідати хліб-сіль.
Прощаючись, військовослужбовці подякували педагогічний колектив за теплий прийом та підтримку.
За інформацією відділу освіти


