У районній державній адміністрації відбулося чергове засідання колегії

27 червня 2017 року у актовому залі районної державної адміністрації  під головуванням голови  районної  державної  адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:

  1. Про стан виконання у районі заходів щодо виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.
  2. Про роботу служби у справах дітей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, схильних до правопорушень та скоєння злочинів.
  3. Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.
  4. Про використання пасовищ .
  5. Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за  контрактом.

На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, голови міської, селищних та сільських рад, засоби масової інформації.

Більше від автора

«Два прапори – єдина країна»

Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів