27 червня 2017 року у актовому залі районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:
- Про стан виконання у районі заходів щодо виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.
- Про роботу служби у справах дітей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, схильних до правопорушень та скоєння злочинів.
- Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.
- Про використання пасовищ .
- Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за контрактом.
На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, голови міської, селищних та сільських рад, засоби масової інформації.


