Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

27 червня 2017 року керівником апарату районної державної адміністрації Стаднік Ольгою із залученням представників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району.

У ході семінар – навчання розглянуто 6 питань, які потребували нагального обговорення, а саме:

  1. Про функції та повноваження управління  праці в Херсонській області.
  2. Про виконання Закону України „Про добровільне об’єднання  територіальних громад”
  3. Про типові проблеми у створенні та функціонуванні ОСББ та методи їх подолання.
  4. Про зміни  які відбулися в законодавстві  щодо призначення житлових субсидій.
  5. Про участь у районній „Комплексній програмі для пільгової категорії населення на 2017- 2020 роки”.
  6. Про дотримання чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, створення соціальних гуртожитків на території району.

Семінар – навчання пройшов у атмосфері ефективної та плідної бесіди, а саме усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.

Більше від автора

У районній державній адміністрації відбулося чергове засідання колегії

Розклад прямих телефонних ліній Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на липень 2017 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів