26 липня 2017 року о 10-00 годині у актовому залі районної державної адміністрації під головуванням голови РДА Олександра Воробйова відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
На порядку денному розглядалися такі питання:
- Про стан розвитку дитячо – юнацького спорту у районі.
- Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Генічеського району на 2017 рік у І півріччі.
- Про хід виконання районної програми Індивідуального житловогобудівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення „Власний дім” на 2012 – 2020 роки
- Про хід виконання Урядової програми „Доступні ліки” у районі.
- Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за контрактом.
У ході розгляду питань на черговій колегії були прийняті важливі управлінські рішення та визначені терміни для виконання запланованих завдань.
На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, голови міської, селищних та сільських рад, засоби масової інформації.
Автор: Явтушенко Марина,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики


