26 липня 2017 року керівником апарату районної державної адміністрації Ольгою Стадник із залученням представників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району.
На навчанні розглянуто 5 питань, які потребували нагального обговорення, а саме:
- Про персоніфікований облік у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
- Про взаємодію органів місцевого самоврядування з РЦСССМ з питань соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
- Про єдиний розрахунокцентру комунальних послуг .
- Про захист електронної інформації
- Про портал державних послуг.
Семінар – навчання пройшов у атмосфері ефективної та плідної бесіди, а саме усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.
Автор: Явтушенко Марина,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики


