Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

26 липня 2017 року керівником апарату районної державної адміністрації Ольгою Стадник із залученням представників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району.

На навчанні розглянуто 5 питань, які потребували нагального обговорення, а саме:

  1. Про персоніфікований облік у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
  2. Про взаємодію органів місцевого самоврядування з РЦСССМ з питань соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
  3. Про єдиний розрахунокцентру комунальних послуг .
  4. Про захист електронної інформації
  5. Про портал державних послуг.

Семінар – навчання пройшов у атмосфері ефективної та плідної бесіди, а саме усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.

 

Автор: Явтушенко Марина,

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики

Більше від автора

У районній державній адміністрації відбулося чергове засідання колегії

Сьогодні на колегії районної державної адміністрації представники Самооборони Майдану

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів