«Згадаймо… Вшануймо пам’ять»: до 76-річниці окупації Генічеську

15 вересня у парку ім. Шевченка біля пам’ятника загиблим воїнам пройшла акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять».

Про трагічні факти реальних подій Другої світової війни розповіли працівники Генічеського краєзнавчого музею (директор Фролова Л. В.) і Почесний громадянин міста Олександр Прихненко.

Зі словами подяки до ветеранів звернулися: перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста Сергій Олешко.

Дуже важливо, що в цей день до пам’ятника прийшли з квітами не тільки представники влади і ветерани, а й молоде покоління – студенти і школярі.

На плиті постаменту – прізвища 49 загиблих воїнів-земляків. Серед них є і загиблі саме у перший день окупації Генічеська – 16 вересня 1941 року, бійці винищувального батальйону Димокуров Т. Г., Зотов В. В., Спичак М. М., Куцов А. І., Матвєєв, Чмир.

Вічна пам’ять нашим героям-землякам!

 

Більше від автора

В Генічеському музеї презентували видання «Герої третього тисячоліття»

Свято до Дня батька пройшло в Генічеській ШЕВ

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів