15 вересня у парку ім. Шевченка біля пам’ятника загиблим воїнам пройшла акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять».
Про трагічні факти реальних подій Другої світової війни розповіли працівники Генічеського краєзнавчого музею (директор Фролова Л. В.) і Почесний громадянин міста Олександр Прихненко.
Зі словами подяки до ветеранів звернулися: перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста Сергій Олешко.
Дуже важливо, що в цей день до пам’ятника прийшли з квітами не тільки представники влади і ветерани, а й молоде покоління – студенти і школярі.
На плиті постаменту – прізвища 49 загиблих воїнів-земляків. Серед них є і загиблі саме у перший день окупації Генічеська – 16 вересня 1941 року, бійці винищувального батальйону Димокуров Т. Г., Зотов В. В., Спичак М. М., Куцов А. І., Матвєєв, Чмир.
Вічна пам’ять нашим героям-землякам!


