Свято до Дня батька пройшло в Генічеській ШЕВ

Другий рік поспіль відділ культури Генічеської РДА та Генічеська школа естетичного виховання виступають організаторами проведення свята до Дня батька, яке відзначається в Україні кожну третю неділю вересня. Його мета – зберегти сімейні цінності та показати роль батьків в вихованні дітей. У цьому році захід «Пишаюсь своїм татом!» було присвячено військовослужбовцям, учасникам АТО та родинам, які чекають до дому бійців. Він проходив 15 вересня в залі Генічеської ШЕВ. Глядачі не стримували сліз, коли розповідалось про справжніх героїв, які віддали життя за цілісність України. А батько загиблого бійця – Анатолій Подгорний звертаючись до присутніх зазначив: «Постійно болить душа. Рана втрати не загоюється. Всі ми мріємо про те, щоб в Україні був мир і не гинули наші діти. Ми віримо в те, що вистоїмо і наша держава буде сильною і заможною».

У цей день на сцену підіймалися батьки, які були в зоні АТО, та дружини тих, хто знаходиться там зараз. Про кожного з них з вдячністю розповідалося на вечорі. Серед запрошених були: Володимир Романенко – замполіт Запорізького 37-го окремого мотопіхотного батальйону , Роман Приходько – заступник військового комісару Генічеського РВК, Андрій Дерев’янко – військовий, Олександр Кравець – співробітник СБУ, Михайло Новосельцев – голова Генічеської організації «Ветеранів АТО», волонтер та громадський діяч, Андрій Рибак – командир протитанкового артилерійського дивізіону, Сергій Золоторьов – майстер виробничого навчання Генічеського ПТУ №27, Георгій Гросу, Дмитро Крячек, а також дружини та діти Сергія Балабана, Олександра Явдика, Руслана Бєлокурова.

Їм вручали подарунки та дякували за мужність заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, міський голова Олександр Тулупов, начальник управління соціального захисту населення Генічеської РДА Людмила Бубнова та її заступник Олена Носатова, начальник районного відділу культури Вікторія Сухорукова, активіст ГО «Патріот» Карен Мартиросян, голова районної організації «Червоний хрест» Галина Федоренко.

Свої музичні привітання подарували батькам їх діти – учні Генічеської та Новоолексіївської ШЕВ: Діана Дерев’янко, Анастасія Кравець, Діана та Владислав Явдик, Алім Бєлокуров, Максим Крячек, а також вокальні ансамблі «Тоніка» та «Кубики»( кер. Тетяна Мартинець).

Щоб підтримати бойовий дух наших бійців, на передову студенти медичного училища та учні Генічеських училищ №27 і №17 передали державні прапори зі своїми побажаннями. Найближчим часом за допомогою волонтерів вони будуть доставлені нашим землякам, які зараз знаходяться в зоні АТО. Наприкінці свята всіх на добрі вчинки, мир та спокій благословив Іоан Щербан, протоієрей, благочинний Генічеського округу.

Тож нехай у домівки всіх українців приходять лише благі вісті, а наші українські бійці скоріше повертаються до дому.

Більше від автора

«Згадаймо… Вшануймо пам’ять»: до 76-річниці окупації Генічеську

Обласна школа методистів з фізичної культури

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів