Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста-2015»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у травні 2015 року був проведений фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2015». Учасниками Фестивалю стали учні нашого району – переможці обласного етапу. За рішенням журі переможцем Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2015» в номінації «Краща фоторобота» став Пирогов Владислав, учень 7 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов». Наказом національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 28 травня 2015 року № 37 керівнику, Пирогову Ігорю Анатолійовичу, оголошено подяку за проведену організаційну роботу по залученню школярів та молоді до участі у конкурсах, що проводяться в рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

Вітаємо учня та його педагога-наставника з перемогою і бажаємо невичерпної творчої енергії, удачі у всьому, натхнення, нових ідей і задумів!

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

ВІТАЄМО фіналістів Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

День відкритих дверей у Генічеській районній станції юних техніків

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів